22 Eylül 2011 Perşembe

SANAL TUR:YOZGAT

Değerli site ziyaretçilerimiz;
Bu güzel ilimizle ilgili internet ortamında online sanal tur paylaşımına rastlanmamıştır.
İnternet ortamında online sanal tur paylaşımı bulunduğunda,en kısa zamanda sitemizde paylaşıma sunulacaktır.
Bilgilerinize.
Saygılarımla.

Sanal Tur Nedir?
Thumbnail imageSanal Tur (Virtual Tour) üç boyutlu görüntü izlenimi veren panoramik fotoğraflar sayesinde, son teknoloji yazılım veThumbnail image görsel medya uygulamalarının da fotoğraflar üzerine aktarılmasıyla internet ortamında interaktif olarak ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasını sağlayan görsel bir uygulamadır.
Sanal Tur uygulaması, özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile panaromik fotoğrafların elde edilmesi ve bu fotoğrafların farklı yazılımlarla işlenmesinin ardından birleştirmeleriyle küresel bir görüntü elde edilmesi işlemidir. Fotoğraflar işlendikten sonra Flash animasyonları ile de sınırsız çeşitlilikte zenginleştirilerek web uygulaması şeklinde yada CD/ DVD ortamında çalışan bağımsız uygulamalar haline getirilebilmektedir.
Sanal Tur bir mekânı internetten tanıtmanın en etkin ve etkili yöntemidir. 360 derecelik bir bakış açısıyla mekânı internetten/ lokal bilgisayarından gezen potansiyel müşteriler, etraflarına bakınabilir, aradıkları ya da istedikleri detayları kendileri inceleyebilir ve ilgili mekana gitmeksizin mekan hakkında görsel şekilde fikir sahibi olabilirler. Kelimenin tam anlamıyla SANAL TUR şeklinde; mekanda dilediklerince geniş bir zaman diliminde sıkılmadan, yorulmadan, rahat ve eğlenceli bir gezinti yapabilirler.

Not :

http://3.bp.blogspot.com/-iTYCBxhPI1M/Tnt8DUaATnI/AAAAAAAAAkM/s500RP4yuU0/s1600/Sanaltura%25C3%25A7%25C4%25B1l%25C4%25B1%25C5%259F.jpg
Sanal Tur sırasında fotoğraflarda mouse imlecinizi sol tıka basılı tutarak fotoğrafın her tarafını gezebilir,
Yakınlaşmak için "SHIFT", uzaklaşmak için "CTRL" kullanabilirsiniz.
Sanal Tur sırasında fotoğrafı göremiyorsanız bilgisayarınıza ADOBE FLASH Player yüklemelisiniz.

Yüklemek için Tıklayınız
Sanal Tur sırasında fotoğrafı tam ekran seyretmek için bilgisayarınıza QUICKTIME Player yüklemelisiniz.

Yüklemek için Tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder